Харківські лучники стали переможцями та призерами національного чемпіонату

Володимир Каменський переміг в особистій першості, в загальнокомандному заліку харків'яни вибороли бронзу
Стрільба з лука / Фото: Львівська політехніка

Харківські спортсмени стали переможцями та призерами чемпіонату України зі стрільби з лука

Про це з посиланням на Управління у справах молоді та спорту повідомила пресслужба Харківської ОВА, передає "Думка".

Змагання відбулися в м. Чернівці. У них взяли участь понад 150 спортсменів з 11 областей України та м. Києва.

У програмі чемпіонату були передбачені змагання з класичного та блочного луку.

В особистій першості серед чоловіків переможцем став харківський спортсмен Володимир Каменський.

У командній - Віктор Рубан, Володимир Каменський та Микита Кравчук, що представляли клуб "Харківська - 1", здобули бронзу.