Виграв змагання між боями: Шестикратний чемпіон світу з гирьового спорту з Харківщини служить у ЗСУ

Уродженець Печенігів на Харківщині завоював "золото" на Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту
12.12.2022, 17:02 Віта Дубовик

Печеніжець Юрій Орлов став переможцем ХХI Всеукраїнських змагань пам’яті видатного спортсмена Юрія Резнікова "Гвардійський ривок". Про це повідомили у Печенізькій селищній раді, передає "Думка”.

Турнір відбувся у Львові. Учасники – понад 300 спортсменів з 15 областей України.

Серед військових спортсменів та найсильніших гирьовиків України - офіцер Збройних сил України, заслужений майстер спорту України, шестикратний чемпіон світу з гирьового спорту та восьмикратний чемпіон України з гирьового спорту, тренер Печенізької дитячо-юнацької спортивної школи Юрій Орлов.

"Захищати Батьківщину на передовій та, взявши короткочасну відпустку, взяти участь у спортивних змаганнях і показати найкращий результат в Україні - це про нашого Юрія Володимировича”, - так прокоментували спортивний результат у громаді.

Юрій Орлов посів 1 місце у ваговій категорії до 95 кг та показав абсолютно кращий результат змагань.