Курсант харківського військового вишу став чемпіоном Кубка світу з таїландського боксу

Харків'янин Єгор Скуріхін виграв Кубок світу з муей-тай
28.12.2022, 10:21 Віта Дубовик

Кубок світу з таїландського боксу муей-тай розіграли в місті Бангкок (Таїланд).

Про це повідомили у департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

Збірна України з таїландського боксу муей-тай на Кубку світу здобула 9 нагород: 3 золоті, 2 срібні і 4 бронзові. У складі команди відзначився і харків’янин Єгор Скуріхін. Курсант Харківського національного університету повітряних сил став чемпіоном у ваговій категорії до 75 кг.

Українська збірна посіла на турнірі друге загальнокомандне місце.

Загалом у змаганнях взяли участь 380 спортсменів із 45 країн. Команда України була представлена на турнірі 9 спортсменами.