Стало відомо, як харківський біатлоніст стартував на Універсіаді-2023

Харківський спортсмен увійшов у топ-5 першого старту Універсіади-2023 з біатлону
16.01.2023, 15:07 Віта Дубовик
Поділитися
Степан Кінаш / фото департамент сім'ї молоді та спорту Харківської міськради

Збірна України з біатлону виступила на перших стартах Універсіади-2023 (короткі індивідуальні гонки), яка проходить в американському Лейк-Плейсиді.

Про це повідомили у департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

За даними департаменту, і у чоловічій, і у жіночій гонках Україна боролася за медалі, однак у підсумку фінішувала лише п'ятою.

У чоловіків у топ-5 фінішував харків’янин Степан Кінаш (1+0+0+1; +2:06.1). На першій та останній стрільбі біатлоніст заробив по одній хибі - у підсумку його відставання від третього місця, на якому фінішував француз Аксель Гарньє, склало 50 секунд.

Нагадаємо, від Харківської області Україну на Універсіаді представляють 5 спортсменів. Один біатлоніст та 4 шорттреківців.