Харків'янин став чемпіоном України зі стрільби з лука в приміщенні

Харківські команди стали срібними призерами чемпіонату
26.01.2023, 13:24 Віта Дубовик

З 20 по 24 січня 2023 року у м. Львів відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів.

Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОВА, передає "Думка”.

За інформацією управління, у змаганнях за програмами класичного та блочного лука взяли участь близько 250 спортсменів з 14 областей України та м. Києва (Волинська, Запорізька, Івано- Франківська, Київська, Львівська, Одеська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Чернівецька, Черкаська, Чернігівська).

В особистій першості серед чоловіків переможцем національного чемпіонату став харківський спортсмен - Володимир Каменський , майстер спорту України, залишивши на другому та третьому місці представників Сумської та Рівненської області.

У командній першості серед чоловіків харківська команда "Харківська - 1" у складі Віктора Рубана, Володимира Каменського та Микити Кравчука стала срібним призером чемпіонату України, поступившись команді з Сумської області та залишивши позаду команду зі Львівської області.

У командній першості серед чоловіків у блочному луку харківська команда "Харківська - 1" у складі Олександра Соколова, Вадима Головка та Юрія Дорошенка також стала срібним призером чемпіонату України, поступившись команді з Сумської області.