Харківська спортсменка стала срібною призеркою Чемпіонату України зі стрибків у висоту

Харків'янка Катерина Табашник встановила особистий рекорд на національній першості
20.02.2023, 14:38

Національна першість зі стрибків у висоту у приміщенні відбулася у Києві 18 лютого.

Про це повідомили у департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

За інформацією департаменту, на старт у цьому турнірі заявилися чотири з п'яти найкращих стрибунок України, не приїхала лише Ярослава Магучіх. Усі інші лідерки збірної – Ірина Геращенко, Юлія Левченко, Юлія Чумаченко та харків’янка Катерина Табашник – змагалися на чемпіонаті України. Загалом на старт вийшли семеро атлеток.

Чумаченко та Табашник розпочали стрибки з планки 1.79 м. Геращенко та Левченко приєдналися до них на висоті 1.83 м.

Наступну висоту - 1.87 м Табашник, Левченко та Геращенко взяли з першої спроби, Чумаченко – з другої. Планку 1.90 м усі четверо підкорили з першого стрибка.

Висоту 1.92 м Катерина, Юлія та Ірина знову взяли одразу, а от Юлія Чумаченко на цій планці припинила виступ.

З першої спроби Левченко та Табашник підкорили 1.94 м і встановили свої нові рекорди сезону. Геращенко несподівано не взяла цю висоту з трьох спроб, закінчивши змагання на третьому місці.

Після цього Левченко і Табашник також з першої спроби взяли 1.96. Для них обох це також виконаний норматив на чемпіонат Європи у приміщенні.

До висоти 1.98 м жодна зі стрибунок не помилялася: і Юля, і Катерина все брали з першої спроби. Але планка на 1.98 м не підкорилася жодній з них. До того ж Табашник вирішила знятися після другого невдалого стрибка. Таким чином, Юлія Левченко стала чемпіонкою України. Харків’янка стала другою.