Харків'яни вийшли до півфіналу чемпіонату України з волейболу

Юракадемія" приєдналася до квартету найсильніших Суперліги
13.03.2023, 17:16 Віта Дубовик

У неділю, 12 березня, у Чернівцях відбувся третій та вирішальний матч 1/4 фіналу чемпіонату України з волейболу серед чоловіків, в якому зустрічалися харківська "Юракадемія" та ВК "МХП-Вінниця" із Тростянця.

Про це повідомили у департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

Як розповіли у департаменті, саме у цій парі чвертьфіналістів знадобився третій додатковий поєдинок, оскільки "Епіцентр-Подляни", "Прометей" та "Житичі-Полісся" свої серії виграли з рахунком 2:0.

Нагадаємо, що у першому протистоянні суперників успіху досягли юристи 3:0, а потім "МХП-Вінниця", взявши реванш у чотирьох партіях. У вирішальній грі харків'яни перемогли опонентів із рахунком 3:1 (25:23, 25:18, 17:25, 25:17).

Найбільшу кількість очок у складі "Юракадемії" набрав діагональний Віктор Шаповал (17), 14 очок приніс команді її капітан Віталій Сухінін і 12 - догравальник Микита Арбузов.

Найкращим гравцем матчу був названий зв’язуючий харків'ян Ілля Поліщук.

У півфіналі "Юракадемія" зіграє з командою "Епіцентр-Подоляни" з Городка Хмельницької області, а у другій парі зустрінуться дніпровський "Прометей" і "Житичі-Полісся" (Житомир).