Харківська тенісистка здобула першу перемогу після повернення в спорт

Еліна Світоліна вийшла до другого кола на турнірі ITF у Швейцарії
13.04.2023, 09:34 Віта Дубовик
Еліна світоліна / Фото BTU

Еліна Світоліна Виграла матч на ITF у Швейцарії. Це її перша перемога з моменту повернення у великий теніс після народження дитини.

Про це повідомляє Великий теніс України, передає "Думка”.

За даними порталу, Світоліна перемогла румунку Єлену-Габріелу Русе.

Рахунок матчу: 6:4, 6:2.

У першому сеті Світоліній знадобився один брейк, щоб вийти вперед, а у другому українка виграла два гейми на подачі суперниці. Зазначимо, у ході матчу Русе не змогла заробити жодного брейк-поїнту.

У другому колі Еліна зустрінеться з Александрою Ігнатік (Каданцу) з Румунії. Українка веде 2-1 у рахунку особистих протистоянь і виграла в їхньому останньому матчі, який відбувся у 2017 році на турнірі WTA у Стамбулі.

Матч проти Русе став для Світоліної другим після народження доньки в жовтні минулого року. Українка перервала свою серію з чотирьох поразок, яка почалася ще в березні минулого року на турнірі в Монтерреї. У всіх чотирьох програних матчах (проти Осоріо, Дарт, Вотсон і Путінцевої) Світоліна вигравала першу партію.

"Ця перемога особлива. Починати з нуля нелегко і дуже приємно знову відчувати ці почуття. Чим я задоволена найбільше сьогодні? Своєю подачею - я не програла жодного гейму і була досить надійна. Нелегко повернути відчуття матчу, особливо у важливі моменти мені доводиться докладати зусиль, щоб залишатися зосередженою, тому що після року поза кортом я втратила деякі навички”, - прокоментувала матч спортсменка.