Харків'яни вдало виступили на чемпіонаті України з кікбоксингу

Чемпіонами і призерами чемпіонату України з кікбоксингу стали курсанти харківського вишу цивільного захисту
03.05.2023, 14:35 Віта Дубовик
Поділитися

Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA відбувся у Львові. Участь у змаганнях взяли понад 200 спортсменів із різних областей країни.

Про це повідомили у Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

За даними департаменту, до складу збірної команди Харківської області увійшли й курсанти Національного університету цивільного захисту України. Так, переможцями змагань стали Денис Денисенко (вагова категорія до 80 кг) у розділі К-1 і Максим Молонос (65 кг) у розділі повний контакт. Обидва спортсмени навчаються на факультеті цивільного захисту.

Своєю чергою Андрій Кудля (факультет цивільного захисту) у вазі до 70 кг посів друге місце у розділі К-1, а Владислав Богданович (55 кг, факультет оперативно-рятувальних сил) у розділі лоу-кік виборов "бронзу".

Готував спортсменів до змагань Валентин Головко – викладач кафедри фізичної підготовки університету, континентальний чемпіон світу з боксу, МСК, тренер збірної команди НУЦЗУ з кікбоксингу.