Харківські бадмінтоністи відзначилися на міжнародному турнірі в Польщі

Харківські спортсмени здобули право представляти Україну на Чемпіонаті Європи до 17 років

Вихованці Харківського бадмінтонного спортивного клубу показали високий рівень на міжнародному турнірі Yonex Polish U17 Open 2023.

Про це повідомили у Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка".

Як зазначили в Департаменті, двічі чемпіонкою турніру стала Анастасія Алімова. Вона виграла змагання в одиночному розряді та у парі з Раією Альмалалхою. Дует Дар’ї Кошечкіної та Олександри Боцман посів друге місце. На третьому розташувалася Софія Бєлобровчук з партнеркою з Чехії Неллою Флігловою.

У міксті Анастасія Алімова разом із Сергієм Марущаком з Одеси посіли третє місце.

На цьому відбірковому турнірі Анастасія Алімова, Раія Альмалалха, Олександра Боцман і Дар’я Кошечкіна здобули право представляти Україну на Чемпіонаті Європи до 17 років. Змагання відбудуться вже у серпні.