Харківські спортсменки стали бронзовими призерками чемпіонату Європи з бадмінтону

Українки у чвертьфіналі здолали Польщу
09.08.2023, 15:34 Віта Дубовик

Чемпіонат Європи з бадмінтону 8 серпня завершився у Вільнюсі (Литва).

Про це повідомили у Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

За даними департаменту, на третю сходинку п’єдесталу пошани командного чемпіонату Європи з бадмінтону зійшли українські спортсмени.

У складі синьо-жовтих виступали вихованки Харківського бадмінтонного спортивного клубу Олександра Боцман, Раія Альмалалха, Дар’я Кошечкіна й Анастасія Алимова.

Впевнено вигравши усі три зустрічі у групі, підопічні Олександра Куніна та Анни Крючкової у чвертьфіналі здолали Польщу – 3:0. Вже гарантувавши собі медаль, наша команда у наднапруженому півфіналі поступилася Туреччині (2:3).

Бронзовими призерами ЧЄ-2023 стали Даніл Седов, Владислав Кунін, Федір Тюрін, Єгор Романюк, Сергій Марущак, Іван Царегородцев, Олександра Боцман, Раія Альмалалха, Дар’я Кошечкіна, Ярослава Ванцаровська, Анастасія Алимова, Марія Корягіна, Олександр Чирун.