Харківський біатлоніст став чемпіоном України

Степан Кінаш став найкращим у спринті на національній першості з літнього біатлону
15.08.2023, 17:02 Віта Дубовик

З 11 по 14 серпня у Львівській області відбувся чемпіонат України серед юніорів та юніорок з літнього біатлону, золоту медаль якого здобув Степан Кінаш.

Про це повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОВА, передає "Думка”.

Як розповіли в управлінні, харківському біатлоністу не було рівних у спринті. Дистанцію він подолав за 17:03:98, не зробивши жодного промаху у стрільбі.

Найближчого переслідувача Сергія Супруна з Сумської області, який посів друге місце, Степан випередив на 45.12 секунди. Бронзовим призером став представник Чернігівської області Єгор Макаренко (18:27.66).

Під час нагородження Степан Кінаш також отримав посвідчення "Майстра спорту України".