Харківські самбісти вибороли 11 медалей Кубка України

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області опинилася на третьому місці
Поділитися

Харківʼяни стали призерами Кубка України зі спортивного та бойового самбо.

Про це повідомили у Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

За даними департаменту, Кубок України серед чоловіків і жінок зі спортивного і бойового самбо розіграли 18-19 серпня у Вінниці.

За нагороди турніру змагалися 250 спортсменів із 19 регіонів країни. У скарбничці харківʼян опинилися 4 срібні та 7 бронзових медалей.

Віцечемпіонами стали: Данило Дзьоба (спортивне самбо, вагова категорія до 53 кг), Данило Ісаєнко (спортивне самбо, до 58 кг), Єгор Леонов (спортивне самбо, до 98 кг) та Іван Яковлев (бойове самбо, до 88 кг).

Бронзові медалі виграли: Олеся Путря (спортивне самбо, до 54 кг), Грачик Осіпян (спортивне самбо, до 58 кг), Єгор Євдошенко (спортивне самбо, до 78 кг), Данило Філатов (бойове самбо, до 58 кг), Микита Явгусішин та Дмитро Редько (обидва бойове самбо, до 64 кг) та Михайло Закін (бойове самбо, до 98 кг).

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області опинилася на третьому місці. Першу та другу сходинку турнірної таблиці посіли спортсмени з Вінниччини та Хмельниччини відповідно.