Харківʼяни виграли мультиспортивний ЧЄ серед поліцейських та екстрених служб

Україну на змаганнях представляли четверо спортсменів, троє – з Харкова

Харківʼяни виграли мультиспортивний чемпіонат Європи серед правоохоронців і співробітників екстрених служб.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка".

Як розповіли в департаменті, змагання серед поліцейських, пожежників та інших екстрених служб відбулися в іспанському місті Торрев'єсі. Близько 3000 атлетів із 35 країн Європи боролися за нагороди майже у 40 видах спорту.

Україну представляли четверо спортсменів. Троє – з Харкова.

Василь Новіков виграв 2 золоті медалі з бразильського джиу-джитсу. Яна Пок здобула 3 золоті й одну бронзову нагороди у тенісі. Костянтин Бутенко – срібло у ветеранському кікбоксингу (вікова категорія 45+).