Викладач харківського вишу встановив два світових рекорди з гирьового спорту

Харківський викладач Юрій Васильєв виборов медалі у двох номінація ЧС з гирьового спорту, встановивши світові рекорди

Старший викладач кафедри фізичного виховання Харківського Політехнічного інституту Юрій Васильєв став дворазовим переможцем та рекордсменом 30-го чемпіонату світу з гирьового спорту.

Про це повідомила пресслужба вишу, передає "Думка".

Як розповіли в ХПІ, турнір відбувся 26–31 жовтня у місті Белград (Сербія). Змагання проходили за версією міжнародної федерації гирьового спорту. В них взяли участь чоловіки, жінки, юніори та ветерани спорту.

Васильєв завоював золоті медалі у вправах "ривок" та "поштовх", встановивши при цьому два світових рекорди.

Новини Харкова сьогодні: Харківський "Металіст 1925" назвав імена нового власника та гендиректора