Харків'янки стали чемпіонками світу з бодибілдингу та фітнесу

Харків'янки вибороли 4 медалі різних ґатунків на чемпіонаті світу з бодибілдингу та фітнесу
Поділитися

Харківські спортсменки здобули 2 золоті, 1 срібну та ц бронзову медалі на чемпіонаті світу з бодибілдингу та фітнесу, який відбувся в Іспанії.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка".

Як розповіли в департаменті, участь у чемпіонаті взяли 1600 спортсменів зі 107 країн світу, а за його підсумками збірна України посіла друге загальнокомандне місце в жіночих дисциплінах та друге загальнокомандне місце серед майстрів.

Вагомий внесок в успіх української збірної принесли харківські спортсмени. Так, Наталя Грабарчук стала чемпіонкою світу в категорії фітнес бікіні, а Євгенія Пруцкова здобула золото в категорії майстрів бодіфітнес та виборола срібну нагороду в категорії жінки бодіфітнес понад 168 см. Бронзовою призеркою в категорії майстри бодіфітнес стала Алла Савченко.

У змаганнях з бодибілдингу серед чоловіків п'яте місце у вазі до 95 кг посів Дмитро Грабарчук.

Новини Харкова сьогодні: Харків'яни вибороли дві медалі на ЧС з акробатичного рок-н-ролу