Харківські спортсмени стали чемпіони континенту з таїландського боксу

Харків’яни Єгор Скуріхін та Дмитро Шелесько вибороли золоті медалі чемпіонат Європи з таїландського боксу муей тай

Харків’яни Єгор Скуріхін і Дмитро Шелесько стали чемпіонами континенту з таїландського боксу.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка".

Як розповіли в департаменті, чемпіонат Європи серед дорослих з таїландського боксу муей тай 7-14 грудня відбувся в турецькій Анталії.

У складі збірної України на цьому турнірі виступали спортсмени федерації таїландського боксу муей тай Харківської області. Єгор Скуріхін став чемпіоном у ваговій категорії 81 кг. Дмитро Шелесько – у вазі 57 кг.

Новини Харкова сьогодні: Харківський велогонщик став віцечемпіоном міжнародних змагань