Харківські боксери здобули на міжнародному турнірі 2 медалі

Харківські спортсмени вибороли золоту та бронзову нагороди
22.01.2024, 16:50 Аліна Лісічкіна
Поділитися

Харківський боксер Юрій Захареев виграв золоту медаль на міжнародному турнірі "Меморіал Іштвана Бочкаї" в Угорщині.

Про це повідомили у пресслужбі Харківської ОВА, передає "Думка".

У пресслужбі розповіли, що переможцем змагань у ваговій категорії до 71 кг серед чоловіків став Юрій Захареев. Він успішно дійшов до фіналу, де здолав суперника з Казахстану.

Крім того, Захареев був визнаний кращим боксером турніру.

Ще один харківський боксер Руслан Цикало у ваговій категорії до 60 кг дістався півфіналу та посів третє місце.

Загалом чоловіча збірна України здобула на цих змаганнях 5 золотих, 3 срібні, 3 бронзові нагороди та посіла друге загальнокомандне місце. Друге місце було й за жіночою збірною України. На рахунку українок – 3 золоті, 2 срібні та 5 бронзових медалей.

Новини Харкова сьогодні: Харків’яни вибороли комплект нагород на чемпіонаті України з легкої атлетики