Харківські бадмінтоністи стали бронзовими призерами міжнародного турніру

Харківські спортсмени вибороли бронзову медаль на міжнародних змаганнях із бадмінтону

Харківські спортсмени Євгенія Кантемир та Олексій Тітов вибороли бронзову медаль міжнародного турніру з бадмінтону "Azerbaijan International-2024".

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка".

Як розповіли в департаменті, харків’яни посіли третє місце у змішаному парному розряді.

На шляху до п'єдесталу українці здолали три пари, зокрема у чвертьфіналі Мінх Кван Фам та Аліне Мюллер зі Швейцарії (21:18, 21:8). В ½ вони зустрілися з другим номером посіву Сатхіш Кумар Карунакаран та Аадья Варіятх з Індії. Проте суперники виявилися сильнішими (12:21, 4:21).

Новини Харкова сьогодні: Харківські боксери на міжнародному турнірні здобули 3 медалі