Харківський борець здобув бронзу на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби

Харків’янин Ярослав Фільчаков став бронзовим призером престижних міжнародних змагань
15.02.2024, 13:18 Аліна Лісічкіна
Поділитися

Харківський борець греко-римського стилю Ярослав Фільчаков став бронзовим призером чемпіонату Європи.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, передає "Думка”.

За інформацією департаменту, міжнародний турнір відбувся у Бухаресті 12-18 лютого.

У боротьбі греко-римським стилем у вазі до 82 кг харків’янин успішно дійшов до півфіналу, але, поступившись супернику, продовжив боротьбу за 3 місце. У бронзовому фіналі харків’янин у запеклій боротьбі здолав угорця Еріка Сілваші.

Фільчаков двічі поспіль став призером чемпіонату Європи.

Нагадаємо, що у 2023 році в Хорватії спортсмен став віцечемпіоном Європи. Також на його рахунку бронзова медаль чемпіонату світу-2022.

Загалом українські борці греко-римського стилю здобули на чемпіонаті Європи у Бухаресті срібну та три бронзові нагороди.

Новини Харкова сьогодні: Укрзалізниця запустила новий сервіс повернення квитків: Які умови