Харківські боксери здобули перемогу на товариському турнірі в Польщі

Збірна команда Харкова провела найбільшу кількість переможних боїв і здобула головний трофей змагань
26.02.2024, 12:24 Аліна Лісічкіна

Харківські боксери стали переможцями товариського турніру Кубка мерів міст-побратимів Харкова та Познані.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, передає "Думка”.

За інформацією департаменту, 24 лютого у Польщі відбувся товариський турнір з боксу на Кубок мерів міст-побратимів Харкова та Познані.

Збірна команда Харкова, у складі якої виступали юнаки 2009-2012 років народження у 12-ти вагових категоріях, провела найбільшу кількість переможних боїв і здобула головний трофей змагань – Кубок мерів.

Харківʼяни вирішили залишити приз у Польщі. Таким чином юні спортсмени продемонстрували свою повагу та вдячність полякам за теплий прийом і незабутні враження, отримані під час змагань.

За результатами поєдинків переможцями стали:

• Данило Олексенко (вагова категорія 44 кг)