Харківські ковзанярі на міжнародному турнірі з шорт-треку здобули 15 медалей

Харківські спортсмени вибороли 8 золотих та 7 срібних нагород
13.03.2024, 09:41 Аліна Лісічкіна
Поділитися

Харківська спортсменка Катерина Моісеєва виграла 4 золоті медалі у міжнародних змаганнях з шорт-треку у Польщі.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, передає "Думка”.

За інформацією департаменту, у змаганнях серед дівчат категорії "Junior – D" Моісеєва здобула золоті медалі у забігах на 1000 м, 500 м та 777 м, а також за сумою усіх дистанцій.

Володарем ще 4 золотих нагород у цій же віковій категорії став Кирило Коваленко. На його рахунку перемоги на дистанціях 1000 м, 500 м, 777 м та у сумі дистанцій.

У категорії "Junior – E" харків’янин Макар Міхно став віцечемпіоном у забігах на 500 м і 222 м, а також у сумі дистанцій.

Ростислав Леонтенко (категорія "Senior") фінішував другим на дистанціях 1500 м, 500 м, 1000 м, а також отримав срібло за сумою забігів.

Новини Харкова сьогодні: Пішов із життя харківський журналіст та театральний критик