Харківська атлетка завоювала золото на чемпіонаті Європи

Дергачівська спортсменка виборола "золото" на чемпіонаті Європи з гирьового спорту
25.04.2024, 15:32 Аліна Лісічкіна

Мешканка Харківщини Ірина Лебединець завоювала "золото" на Чемпіонаті Європи з гирьового спорту.

Про це повідомив начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко, передає "Думка".

За інформацією Задоренка, змагання проходили у Парижі.

Лебединець зайняла перше місце у дисципліні "класичний ривок" у категорії до 68 кг. Спортсменка виконала 112 підйомів гирі вагою 24 кг.

Довідка. Гирьовий спорт — силовий вид спорту, який ґрунтується на підніманнях гирі максимальну кількість разів за визначений проміжок часу згідно з правилами змагань у двох змагальних вправах (двоборство: поштовх, ривок) або в одній (поштовх довгим циклом).

Новини Харкова сьогодні: Харківські тхеквондисти вибороли на чемпіонаті України 10 медалей