Харків'янин виборов "бронзу" на змаганнях з фехтування

Харків'яни регулярно здобувають перемоги в спорті
06.06.2024, 17:21 Олена Гнатишина

Харків’янин Андрій Опанасенко здобув бронзову медаль молодіжного чемпіонату Європи U23 з фехтування.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

Відомо, що змагання проходили з 1 по 4 червня у Туреччині. У чоловічих командних змаганнях з фехтування на шпазі Опанасенко разом з іншими партнерами по збірній України в чвертьфіналі перемогли італійців з рахунком 45:36, але в поєдинку за вихід у фінал в один укол поступилися французам з рахунком 44:45. Згодом був поєдинок за третє місце, який українці виграли 45:36 у збірної Швейцарії.

Загалом збірна України здобула на цьому чемпіонаті 11 золотих, 2 срібні та 3 бронзові медалі, Відтак, українська збірна посіла третє загальнокомандне місце.

Новини Харкова сьогодні: Харків'яни вибороли "срібло" на всеукраїнському турнірі з дзюдо