Харків’янка, яка встановила за сезон кілька світових рекордів, завоювала медалі на чемпіонаті світу

Харківська спортсменка здобула дві бронзові медалі
05.07.2024, 10:21 Аліна Лісічкіна

Харків’янка Катерина Садурська виборола дві бронзові нагороди на чемпіонаті світу з фрідайвінгу, встановивши при цьому національні рекорди України.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

За даними каналу, у Литві на світовій першості з фрідайвінгу AIDA Садурська виборола дві бронзові нагороди.

Харків'янка стала третьою у динаміці без ластів із результатом 177 м та у динаміці в біластах – 216 м.

В обох дисциплінах Катерині вдалося встановити національні рекорди.

Нагадаємо, Садурська виграла загальний залік серед жінок на Кубку світу з фрідайвінгу, встановивши при цьому національний рекорд України.

У липні 2023 року Садурська встановила світовий рекорд за правилами AIDA у дисципліні пірнання з постійною вагою без ласт. Спортсменка занурилася на глибину 74 метри.

У серпні на чемпіонаті світу з фрідайвінгу на відкритій воді Садурська здобула 2 золоті медалі. Одну - в дисципліні FIM, пірнувши на глибину 97 м. Другу - в дисципліні CNF (пірнання з постійною вагою без ласт). Їй підкорилася глибина 78 метрів, що стало також новим рекордом світу.

Ще одне із її досягнень потрапило до Національного Реєстру Рекордів.

Новини Харкова сьогодні: Харківська спортсменка показала високі результати на міжнародних змаганнях