Спортсмени Харківської області вибороли призові місця із пляжної боротьби

Збірна Харківщини посіла перше загальнокомандне місце серед юніорів та друге серед кадетів
28.08.2024, 14:42 Олена Гнатишина
Поділитися

Спортсмени з Харківщини вибороли чимало нагород на чемпіонаті України із пляжної боротьби.

Про це повідомляють у Харківській обласній військовій адміністрації, передає "Думка".

За даними ОВА, юні спортсмени результативно виступили на чемпіонаті України із пляжної боротьби серед кадетів та юніорів. Під час змагань, які проходили з 23 по 25 серпня, відбулися в Хмельницькому. Там харків'яни вибороли п'ять золотих, дві срібні та п'ять бронзових медалей.

Чемпіонами України стали Мірзахан Гашимов (кадети, вагова категорія до 60 кг), Юрій Пигульский (кадети, вагова категорія до 80 кг), Алевтина Ляшенко (юніори, вагова категорія до 50 кг), Дар'я Константинова (юніори, вагова категорія понад 70 кг) та Юрій Пигульский (юніори, вагова категорія до 90 кг).

Водночас срібними призерами стали Назар Велінський (кадети, вагова категорія до 60 кг) та Валерія Молодецька (юніори, вагова категорія до 70 кг). А "бронзу" вибороли Єгор Разумов (кадети, вагова категорія до 55 кг), Дмитро Курсенко (кадети, вагова категорія до 70 кг), Олександрос Хатзіандоніу (кадети, вагова категорія до 70 кг), Марат Курбанов (юніори, вагова категорія до 80 кг) та Саідза Гашимов (юніори, вагова категорія до 80 кг).

Також збірна Харківської області посіла перше загальнокомандне місце серед юніорів та друге серед кадетів.

Новини Харкова сьогодні: Захисники із Харківщини вибороли нагороди на Всеукраїнських змаганнях серед ветеранів війни