Харківські паралімпійці здобули в Парижі дві медалі

Медалі вибороли спортсмени із Харківщини Михайло Сербін та Данило Семенихін
02.09.2024, 15:35 Аліна Лісічкіна
Поділитися

Харківські плавці вибороли золоту та бронзову медаль на Паралімпійських іграх.

Про це повідомила пресслужба харківської ОВА, передає "Думка".

За інформацією ОВА, Михайло Сербін став паралімпійським чемпіоном на дистанції 100 м брасом у класі S11. Золоту медаль він виборов зі світовим рекордом 1:05.84. Найближчого суперника іх Чехії українець випередив на 0.70 секунди.

Третє місце посів ще один український плавець Данило Чуфаров.

Для Сербіна це вже другі Паралімпійські ігри та пʼята медаль. У Токіо-2020 він здобув одну золоту, одну срібну та дві бронзові нагороди.

У свою чергу, дебютант Паралімпійських ігор Данило Семенихін на дистанції 100 м брасом у класі SB5 виборов бронзову медаль. Друге місце посів спортсмен з Іспанії. А паралімпійським чемпіоном став Лео Маккрі зі Швейцарії.

Загалом за підсумками чотирьох змагальних днів Україна здобула на Паралімпіади в Парижі 27 медалей: три золоті, 10 срібних та 14 бронзових.

Новини Харкова сьогодні: Харківські спортсмени стали чемпіонами Кубка України