Харків'янка виборола "бронзу" на Паралімпіаді з фехтування

На рахунку харківських спортсменів вже одна золота та дві бронзові медалі Паралімпійських ігор
04.09.2024, 16:09 Олена Гнатишина

Харків'янка Олена Федота-Ісаєва завоювала третє місце на Паралімпіаді з фехтування на візках.

Про це повідомляють у Харківській обласній військовій адміністрації, передає "Думка".

За даними ОВА, харків'янка посіла третє місце в індивідуальних змаганнях з шаблею в категорії В. Спортсменка успішно дійшла до півфіналу, де поступилася уже триразовій паралімпійській чемпіонці Сайсуні Джана з Таїланду з рахунком 9:15.

"Далі в поєдинку за бронзову медаль харків'янка не залишила шансів суперниці з Китаю, вигравши у неї з рахунком 15:3. Для неї це третя паралімпійська медаль в кар'єрі. Адже раніше Токіо-2020 вона вже здобула дві срібні нагороди", - йдеться у повідомленні.

Наразі на рахунку харківських спортсменів вже одна золота та дві бронзові медалі Паралімпійських ігор в Парижі. Загалом за підсумками шести змагальних днів Україна виборола 9 золотих, 15 срібних та 21 бронзову нагороди.

Новини Харкова сьогодні: Харківські спортсмени вибороли друге місце на чемпіонаті України з велоспорту