Харків'яни вибороли призові місця на чемпіонаті України з вільної боротьби

Харківські спортсменки здобули золоту, срібну та бронзові медалі
17.09.2024, 17:45 Олена Гнатишина

Спортсмени із Харкова вибороли призові місця на чемпіонаті України з вільної боротьби.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

Зазначається, що харківські спортсменки здобули золоту, срібну та бронзові медалі серед жінок в олімпійських вагових категоріях, який 13 та 14 вересня відбувся у Хмельницькому.

У ваговій категорії до 68 кг чемпіонкою стала Аліна Бережна. Вона перемогла іншу харківську борчиню Олену Нікітінську, яка, відповідно, стала призеркою чемпіонату.

Бронзова нагорода була на рахунку Анастасії Кравченко (вагова до 57 кг). В поєдинку за третє місце вона здолала суперницю з Львівської області.

В кроці від медалей, посівши п'яті місця, зупинилися Алевтина Ляшенко (вагова до 50 кг) та Кароліна Поплавська (вагова до 53 кг).

Новини Харкова сьогодні: Харків'янин завоював "бронзу" на чемпіонаті України із дзюдо