Спортсмени із Харкова вибороли "срібло" на чемпіонаті України з боротьби самбо

Команда Харківської області посіла друге загальнокомандне місце
02.10.2024, 17:45 Олена Гнатишина

Харків'яни вибороли друге місце на чемпіонаті України з боротьби самбо.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

Зазначається, що збірна команда Харківщини посіла друге загальнокомандне місце серед чоловіків та жінок на змаганнях, які протягом 28-29 вересня проходили в Кривому Розі. До чемпіонату долучилися 200 спортсменів з 15 регіонів, які розіграли медалі у спортивному та бойовому розділах.

За підсумками чемпіонату харківські самбісти здобули одне золото, чотири срібла та сім бронзових медалей. Чемпіоном України в спортивному самбо в ваговій категорії до 71 кг став Роман Труш, який переміг суперника з Одеської області.

Срібні медалі вибороли харків'яни: Данил Ісаєнко (спортивне самбо, вагова до 58 кг), Артем Гуляєв (спортивне самбо, вагова до 98 кг), Дмитро Шалдишов (бойове самбо, вагова до 88 кг) та Єгор Леонов (бойове самбо, вагова до 98 кг).

Бронзу ж вибороли: Даніл Дзьоба (спортивне самбо, вагова до 58 кг), Іван Налегач (спортивне самбо, вагова до 64 кг), Максим Поміркований (спортивне самбо, вагова до 71 кг), Єгор Яремченко (спортивне самбо, вагова понад 98 кг), Михайло Сергієнко (бойове самбо, вагова до 53 кг), Вадим Зайченко (бойове самбо, вагова до 79 кг) та Михайло Закін (бойове самбо, вагова до 88 кг).

В загальнокомандному заліку перемогли самбісти з Дніпропетровської області. А збірна Харківської області посіла друге місце, третє ж завоювали представники Вінниччини.

Новини Харкова сьогодні: Харків'янин виборов "бронзу" на чемпіонаті Європи зі скелелазіння