Харківська синхроністка Мошинська продовжує збирати "золото” на чемпіонаті Європи

Вже четверту золоту медаль здобула на ЧЄ плавчиня з Харкова Дар’я Мошинська
04.07.2022, 12:05 Думка
Дар'я Мошинська. Фото з Facebook

Наймолодша українська призерка чемпіонату світу з водних видів спорту Дар’я Мошинська здобула чергову золоту медаль на чемпіонаті Європи з синхронного плавання серед юніорів.

Про це повідомляє Харківська міська рада з посиланням на Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту, передає "Думка”.

За інформацією Департаменту, за свій виступ у довільному соло 14-річна Мошинська набрала 88.3000 балів, залишивши далеко позаду своїх суперниць.

Змагання проходили в Аліканті (Іспанія). У кожному з чотирьох фіналів, де були представлені харківські синхроністки, вони здобували золоті медалі. Так, окрім цієї нагороди, Дар’я Мошинська стала найкращою в технічному соло, а також разом з іншою харків'янкою Анастасією Шмоніною виборола "золото” у технічному та довільному дуетах. Таким чином, для Мошинською це вже четверта золота медаль на цих змаганнях.

Харків’янка Дар'я Мошинська, здобувши дві золоті медалі на чемпіонаті світу з водних видів спорту, що проходив у червні в Бухаресті (Румунія), стала наймолодшою медалісткою за всю історію виступів України на подібних світових першостях. 14-річна харків'янка стала найкращою у командних змаганнях, разом з українською збірною перемігши у довільних комбінаціях та хайлайті.

Попередній рекорд належав плавці Яні Клочковій, яка виграла "срібло" на дистанції 400 м комплексом у 1998 році у віці 15 років.

Як повідомляла "Думка”, харків'янки у складі жіночої збірної України з футзалу вперше в історії нашої країни вибороли бронзову нагороду чемпіонату Європи 2022 року, який пройшов у Гондомарі (Португалія).

Читати також: Харківська синхроністка завоювала чергове золото на чемпіонаті Європи