"Срібло” та "бронзу” привезли харків'яни з чемпіонату Європи з шотокан карате

Харків’яни стали призерами чемпіонату Європи з шотокан карате-до С.К.І.Ф.
03.08.2022, 15:13 Катерина Ільїна
Чемпіонат Європи з шотокан карате / фото Харківська ОВА

Харківяни повернулися з нагородами з ХV чемпіонату Європи з шотокан карате-до С.К.І.Ф., який проходив з 27 до 31 липня у м. Гертогенбос (Нідерланди).

Про це повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОВА, передає "Думка”.

Спортсмени-харків'яни здобули два "срібла" та одну "бронзу".

Олександра Кушнаренко посіла друге місце в особистих ката серед жінок. Андрій Корбуль та Олександр Дудка здобули "срібло” в командному куміте серед юніорів. Артем Рєзніков зайняв третє місце в особистому куміте серед юнаків 12-13 років.

Кушнаренко Марія, Кушнаренко Олександра та Недбайло Ольга зупинилися за крок до п'єдесталу та посіли четверту сходинку в категорії командних ката серед жінок.

У змаганнях взяли участь 670 атлетів з 23 країн Європи. За результатами медального заліку збірна України посіла 13 загальнокомандне місце.