Юні харківські дзюдоїсти тріумфували на престижних змаганнях

Харківські спортсмени вибороли нагороди на престижних змаганнях

Вихованці харківської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 стали переможцями престижних змагань в Україні та Польщі.

Про це повідомили в адміністрації Київського району Харківської міської ради, передає "Думка".

Вихованець ДЮСШ № 2 Денис Ромась здобув бронзову нагороду серед кадетів до 18 років у відкритому новорічному турнірі з дзюдо "Майстерність Шлемська". Змагання відбулися 17 грудня в місті Бельсько-Бяло (Польща) відбувся.

Інший вихованець закладу Єгор Титаренко виборов чемпіонське звання у ваговій категорії до 42 кг у віковій групі U-12 на традиційному відкритому турнірі з дзюдо "Randori winter Cup" в Ужгороді.