Харківська спортсменка стала чемпіонкою світу в індивідуальній гонці з парабіатлону

Харківська спортсменка Людмила Ляшенко стала найкращою в класі стоячи
27.01.2023, 10:17 Віта Дубовик
Поділитися
Людмила Ляшенко / фото департамент сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради

Харківська параспортсменка Людмила Ляшенко стала найкращою на ЧС-2023 з парабіатлону в індивідуальній гонці стоячи.

Про це повідомили в департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

За інформацією департаменту, на чемпіонаті світу-2023 з парабіатлону та лижних перегонів, що триває у шведському Естерсунді, розіграли другий комплект нагород серед біатлоністів. Спортсмени змагалися в індивідуальних гонках на середній дистанції, як і в інших дисциплінах, в трьох класах: сидячи, стоячи та серед спортсменів із порушенням зору. Українці завоювали ще сім нагород і таким чином збільшили здобуток команди до 17 медалей.

У департаменті розповіли, що чемпіонський титул виборола паралімпійська спортсменка з Харкова Людмила Ляшенко, яка стала найкращою в індивідуальній гонці в класі стоячи. Попри три промахи вона показала час 32:16.4. На 1:18 хвилини їй поступилася українка Богдана Конашук, яка врешті виграла "срібло". Третьою стала канадка Бріттані Гудак.