Харківський дует став срібним призером чемпіонату Європи з артистичного плавання

Харківські плавчині завоювали другу медаль на ЧЄ
07.08.2023, 12:49 Віта Дубовик

Харківські спортсменки Амелія Волинська та Аліса Кулик виграли срібло чемпіонату Європи з артистичного плавання.

Про це повідомили у Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

За інформацією департаменту, юніорський чемпіонат Європи з артистичного плавання проходить у португальському місті Фуншал. За свою технічну програму у дуеті харківʼянки Амелія Волинська та Аліса Кулик отримали 215.2133 бали. Вперед дівчата пропустили лише представниць Італії (221.0600).

Нагадаємо, напередодні Волинська і Кулик стали третіми у довільному дуеті. У фіналі довільних дуетів вони набрали 160.8500 бали і відкрили лік медалям збірної України.