Харків’янин став абсолютним чемпіоном національної першості з маунтенбайку

Загалом велосипедисти харківської обласної збірної спільними зусиллями здобули 7 золотих, 6 срібних та 3 бронзові медалі

Харківський велосипедист Тихон Романченко став абсолютним чемпіоном національної першості з маунтенбайку.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

За даними департаменту, чергова національна серія змагань з велоспорту маунтенбайк 3-7 серпня відбулася у Чернівцях. Переможці та призери визначалися у трьох дисциплінах МТБ – чемпіонатах країни в багатоденній гонці, гонці в гору та короткому крузі.

За нагороди в усіх вікових групах змагалися близько сотні учасників із 12 областей України.

Абсолютним переможцем цієї національної серії серед юніорів став вихованець харківської ШВСМ Тихон Романченко, який здобув золоті медалі в усіх видах змагальної програми. Загалом велосипедисти харківської обласної збірної спільними зусиллями здобули 7 золотих, 6 срібних та 3 бронзові медалі.

ЧУ в багатоденній гонці (за сумою чотирьох етапів – індивідуальна гонка на час, крос-кантрі на короткому крузі, гонка вгору та олімпійське крос-кантрі):

Юніори:

1 місце - Тихон Романченко;

4 місце - Федір Єрьомін.

В командному заліку в багатоденній гонці серед юніорів Романченко та Єрьомін посіли 1 місце.

3 місце - Ярослава Стецюк.

В командному заліку в багатоденній гонці серед молодших дівчат Вікторія Кононенко та Ярослава Стецюк посіли 1 місце.