Харківський "Металіст 1925" розгромно поступився львів’янам в УПЛ

Єдиним голом у харків’ян відзначився Максим Імереков

Харківський "Металіст 1925" поступився львівському "Руху" з рахунком 1:4 в маті 21 туру Української футбольної Прем’єр-ліги.

Про це повідомила пресслужба "Металіста 1925", передає "Думка".

Як зазначається в повідомленні, голи у ворота харків’ян забили Анже-Фредді Плюман (дубль), Ілля Квасниця та Денис Підгурський. Єдиним м’ячем у ворота суперника в "Металіста 1925" відзначився Максим Імереков.

При цьому майже увесь другий тайм "Рух" грав у меншості через вилучення Віталія Романа на 50 хвилині.

"Як ми грали перший тайм, то все по ділу. Коли зрозуміли, як треба грати, то вже було запізно. Маємо те, що маємо. Ніхто не чекав від нас, що ми повинні феєрити. "Рух" - потужна команда, яка бореться за єврокубки, хлопці грають багато років разом. Все по ділу", - прокоментував результат гри тренер "Металіста 1925" Віктор Скрипник.

Наразі за результатами 21 туру харківський клуб посідає 15, передостаннє, місце в турнірній таблиці УПЛ.

Новини Харкова сьогодні: Харків’яни здобули на чемпіонаті України з армреслінгу 19 нагород