Харківські спортсменки стали бронзовими призерками міжнародного турніру з бадмінтону

Харків'янки змагалися за перемогу в литовському Паневежисі
13.06.2024, 17:42 Олена Гнатишина

Спортсменки з Харкова Раія Альмалалха та Софія Лаврова стали бронзовими призерками міжнародного турніру з бадмінтону "Lithuanian International 2024".

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

Відомо, що змагання проходили з 6 по 9 червня в литовському Паневежисі. В жіночій парній категорії харків'янки обіграли суперниць з Індії з рахунком 21:15, 10:21 і 21:14 та Швейцарії 21:19 і 24:22, але у півфіналі з рахунком 10:21 і 12:21 поступилися француженкам Лілу Шаффнер та Марі Чезарі, які в підсумку й здобули золоту медаль.

Новини Харкова сьогодні: Харківські спортсмени стали призерами чемпіонату України з фрі-файту